Järelmaks 0% intressiga: kes pakub?

Karl Märka

0% intressiga järelmaksu pakkumised on täiesti olemas ning kujutavad endast head võimalust osta soovitud kaup või teenus väga heade maksetingimustega. 0% intressiga ostes ei pea Sa ostu jaoks raha koguma või kui Sul on raha juba kogutud, siis saad teha sellega midagi mõistlikumat – näiteks investeerida. Tasuta järelmaks on selline võimalus, mida ei tasu jätta kasutamata. Seda muidugi juhul, kui pakutava toote või teenuse järele on reaalne vajadus.

0 intressiga järelmaksu pakkumine on tarbijale suur võit
"0% intressiga pakkumised on sageli tähtajalised kampaaniapakkumised, siis on oluline enda soovitud tootel või teenusel pidevalt silma peal hoida maksetingimused.ee portaali abil."

Kus pakutakse 0-intressiga järelmaksu?

Kuna 0% intressiga pakkumised on sageli tähtajalised kampaaniapakkumised, siis on oluline enda soovitud tootel või teenusel pidevalt silma peal hoida maksetingimused.ee portaali abil. Teine laiemalt levinud 0-intressiga järelmaksu pakkumine on lühikese makseperioodiga järelmaksupakkumised nagu näiteks Esto või Inbank osta kohe maksa hiljem lahendused.

Osta kohe maksa hiljem lahendused

Kõige levinum 0% intressiga järelmaksu lahendus on nö. osta kohe maksa hiljem makseviis. Selliseid lahendusi pakuvad näiteks Esto, Modena, Inbank ja Citadele. Osta kohe maksa hiljem lahendusi iseloomustavad lühike makseperiood ja tasude puudumine. Enamlevinud perioodiks on 3 kuud. Kui ostja tasub kõik kolm osamakset õigeaegselt, siis mingit intressi ega haldustasu ei lisandu. Siin tuleb aga silmas pidada, et maksed tuleb teha õigeaegselt. Tähtaja ületamisel muutub leping kõrge intressiga väikelaenuks.

0-intressiga osta kohe maksa hiljem makseviisi pakutakse üldiselt piiratud hulgale e-poodidele ning ostusummadele vahemikus 200€ - 2000€. Samuti piiravad järelmaksupakkujad lepingute arvu, mis ühel kliendil võib nende juures olla, seega tuleb hoolikalt valida millist toodet tasub osta sellise 0-intressiga järelmaksuga. Vaatame lähemalt populaarsemaid 0% intressiga "osta kohe makse hiljem" makseviise.

Esto 3

Esto 3 makseviis võimaldab jagada ostusumma kolmeks võrdseks osamakseks ilma lisakuludeta. Vaata lähemalt milliste kaupmeeste juures saad osta Esto 3 järelmaksuga.

Esto 6

Vähemlevinud makseviis järelmaksupakkujalt Esto, mis võimaldab ostsumma jagada terveks kuueks 0% intressiga osamakseks.

Indivy

Inbank vaste Esto 3 makselahendusele. Võimaldab ostusumma jagamist 3 - 12ks 0% intressiga osamakseks. Võimalike osamaksete arv sõltub kaupmehest. Vaata lähemalt kus saab osta Indivy makselahendusega.

Modena

Sarnaselt eelmiste lahendustega võimaldab ostusumma jagamist osamakseteks ilma intressi ja lepingutasuta. Loe lähemalt.

Klix

Uus tulija Eesti järelmaksu maastikul. Klix on Citadele järelmaks, mille puhul on esimesed 3 kuud intressivabad. Vaata lähemalt Klix partnereid.

Pikema makseperioodiga ja püsivalt 0% intressiga pakkumised

Siin on mõned valitud pakkumised, kus kaupmees ja järelmaksu pakkuja pakuvad koostööna järelmaksu 0 intressiga.

1. E-poed

RDE.ee

Pakkumine: 0% intressiga liising laiale valikule seadmetele ja elektroonikale perioodiga kuni 60 kuud

1a.ee

Pakkumine: 0% intressiga liising laiale valikule seadmetele ja elektroonikale perioodiga 12-24 kuud

2. Muusikariistad

PVX Music

Järelmaksu pakkuja: TF Bank

Pakkumine: Maksa 10 osas 0% intressiga

3. Telefonid

Telia

Pakkumine: Telia 1 klientidele 0% intress valitud toodetele

4. Mööbel ja sisustus

Reginett

Pakkumine: 0% intress piiratud makseperioodiga

Ananke mööbel

Pakkumine: Intress 6 kuu jooksul 0%

Mööbliait

Pakkumine: Intress 0% 12-kuulise järelmaksuperioodi korral

Kokkuvõte: parimad 0 intressiga järelmaksu pakkumised elektroonikale

Nagu näha, siis kõige paremad 0% intressiga järelmaksu pakkumised on just erinevatele elektroonikaseadmetele. Mitmetes e-poodides on saadaval nii telefone, telereid, arvuteid kui ka köögitehnikat 0% intressiga ning perioodiga lausa 5 aastaks.

Seekordses võrdluses valis maksetingimused.ee kõige paremaks pakkujaks RDE.ee, kes pakub 0% intressiga järelmaksu väga laiale valikule erinevatele elektroonikaseadmetele.

Parim pakkumine:
RDE.ee
Külasta

Sulle võiks veel huvi pakkuda:

Left Arrow
Left Arrow
Right Arrow
Right Arrow