Võta meiega ühendust

Oled kaupmees või järelmaksupakkuja ja soovid meiega koostööd teha?
Aitäh! Saime Sinu sõnumi kätte ja vastame Sulle esimesel võimalusel.
Oih! Midagi läks valesti. Palun proovi uuesti.

Mis on maksetingimused.ee?

Maksetingimused.ee on Eesti suurim sõltumatu müüjate ja e-poodide järelmaksu tingimusi võrdlev portaal. Meie eesmärk on aidata leida Eesti tarbijatel ja väikeettevõtjatel enda soovitud toode kõige madalama järelmaksu intressi ja kõige väiksema kuumaksega.
Ära nuuma pankade kasumeid ega ära kuluta aega kaupmeeste ja järelmaksu pakkujate segaste tingimuste uurimisele. Meie oleme selle töö juba Sinu eest ära teinud! Portaali kasutamine on 100% tasuta.

Miks võrrelda müüjate järelmaksu tingimusi?

Konkreetset toodet otsides on suur tõenäosus, et seda pakuvad erinevad müüjad erinevate hindadega. Mõni soodsamalt, mõni kallimalt. Täpselt sama lugu on ka järelmaksuga ostes ning lisaks toote väljaostu hinnale mängib väga suurt rolli ka järelmaksu intress. Kuna järelmaksu pakkujaid sõlmivad sageli kaupmeestega erinevaid kokkuleppeid, siis võib täpselt sama toote ja sama makseperioodi puhul kokku koos intressidega makstav summa erineda müüjate ja järelmaksu pakkujate lõikes enam kui 100%
Selleks, et mitte üle maksta ning saada oma soovitud toode mõistliku kogukuluga kätte, tuleks järelmaksuga ostes võrrelda mitte ainult müüjate väljaostu hindasid, vaid järelmaksu kogukulu. Kalli järelmaksuga ostes nuumad panga kasumit, kuigi saaksid Selle raha hoopis enda tarbeks kulutada või investeerida. Tähelepanu tasub pöörata ka ennetähtaegse tagastamise tingimustele, kuna osade järelmaksu pakkujate puhul kaasnevad sellega lisakulud.

Korduma kippuvad küsimused

Kus saab maksta järelmaksuga?
Miks võrrelda järelmaksu pakkumisi?
Kes pakub ettevõttele järelmaksu?
Kas järelmaksu saab maksehäirega?
Kes pakub järelmaksu 0 intressiga?
Mida teha kui minu soovitud toodet ei ole võrdluses?
Kas ma saan tellida endale teavituse kui minu soovitud tootele lisandub soodne järelmaksu pakkumine?
Kui tihti toodete järelmaksu pakkumiste info uueneb?
Kas hinnavaatlusportaalide kasutamisest ei piisa parima pakkumise leidmiseks?