Tooted/
Telefonid
/
Samsung Galaxy S23 128GB
Samsung Galaxy S23 128GB

Samsung Galaxy S23 128GB

jaga Facebookis
Maksetingimused.ee on Eesti suurim sõltumatu järelmaksu pakkumiste võrdlusportaal. Võrdle müüjate hindu ja järelmaksu tingimusi ning vali välja soodsaim pakkumine.
Alates:
11.07
/
60
 kuud
Intress: 
0
%
või maksa kohe: 
664.45
Poodi
Müüja ja järelmaksu pakkuja
Toode või teenus
Hind
Järelmaks
Müüja
Hind
Järelmaks
664.45
11.07
/
60
 kuud
Intress: 
0
%
566.00
16.01
/
48
 kuud
Intress: 
9.9
%
607.80
17.73
/
60
 kuud
Intress: 
15.9
%
659.90
19.63
/
48
 kuud
Intress: 
9.9
%
679.00
21.98
/
48
 kuud
Intress: 
21.9
%
592.00
22.37
/
60
 kuud
Intress: 
22
%
679.00
23.64
/
48
 kuud
Intress: 
15.9
%
664.45
38.53
/
24
 kuud
Intress: 
34
%

Samsung Galaxy S23 128GB ülevaade ja kirjeldus

Samsung Galaxy S23 on mitmekülgne mobiiltelefon, millel on 6,1-tolline 120 Hz Dynamic AMOLED 2X ekraan, pakkudes elutruusid värve ja teravaid kontraste. Selle südameks on kiire Snapdragon 8 Gen 2 kaheksatuumaline protsessor, mis tagab sujuva toimimise igapäevastes tegevustes. Telefonil on kolm tagumist kaamerat (50 Mpix, 12 Mpix, 10 Mpix), mis võimaldavad teha erksaid fotosid ka hämaras ning salvestada 8K videoid. Lisaks on seadmel optiline hübriidsuum kuni 3x ja Samsung Space Zoom kuni 30x. Vee- ja tolmukindel telefon toetab juhtmevaba laadimist. Kiirseadistust toetatakse ainult Galaxy s23 seeria mudelitel milles töötab one ui 5.1 või uuem ja Android M või uuem operatsioonisüsteem. Kasutajaliidese kogemus võib erineda sõltuvalt tarkvara versioonist, mudelist piirkonnast ja teistest teguritest. Tüüpväärtus on hinnanguline keskmine väärtus mis võtab arvesse aku mahu kõikumisi standardi iec 61960 alusel katsetatud näidisakude näitajate alusel. Pilt on illustratiivne.

Samsung Galaxy S23 128GB tehnilised näitajad

 • Väljalaske Kuupäev: Saadaval alates 17. veebruarist 2023.
 • Mõõtmed ja Kaal: 146.3 x 70.9 x 7.6 mm, kaal 168 g.
 • Ehitus: Esikülg ja tagakülg (Gorilla Glass Victus 2), alumiiniumraam.
 • SIM Valikud: Nano-SIM ja eSIM või Dual SIM (2 Nano-SIMi ja eSIM, dual stand-by), IP68 tolmukindlus ja veekindlus.
 • Ekraan: Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, tippheledus 1750 nitti. Ekraani suurus on 6.1 tolli, resolutsiooniga 1080 x 2340 pikslit.
 • Operatsioonisüsteem: Android 13, uuendatav Android 14-le, One UI 6.
 • Kiibistik: Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm).
 • CPU ja GPU: Kaheksatuumaline CPU ja Adreno 740 GPU.
 • Mälu: Kaardipesa puudub, sisemälu valikud 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM, 512GB 8GB RAM.
 • Põhikaamera: Kolmikseadistus, 50 MP lai objektiiv, 10 MP teleobjektiiv 3x optilise suumiga ja 12 MP ülilai objektiiv. Funktsioonid hõlmavad LED-välku, auto-HDR-i, panoraami ja videovõimalusi kuni 8K.
 • Selfie Kaamera: 12 MP lai objektiiv, Dual video call, Auto-HDR, HDR10+ ja 4K video salvestamine.
 • Heli: Stereo kõlarid, 3,5 mm pistikupesa puudub, 32-bitine/384kHz heli, AKG poolt häälestatud.
 • Ühenduvus: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, Bluetooth 5.3, GPS, NFC, USB Type-C 3.2.
 • Andurid: Sõrmejäljeandur (ekraani all, ultraheli), kiirendusmõõtur, güroskoop, lähedusandur, kompass, baromeeter.
 • Aku: Li-Ion 3900 mAh, eemaldamatu, 25W juhtmega ja 15W juhtmevaba laadimisvõimalustega.
 • Värvid: Saadaval Phantom Black, Cream, Green, Lavender, Graphite, Lime.
 • Mitmesugust: Samsung DeX tugi, juhtmevaba DeX, erinevad SAR hinnangud ja hinnavalikud.

Võrdle müüjate järelmaksu pakkumisi

Sinu soovitud tooted kõige väiksemate kuumaksete ja kõige madalamate intressidega. Maksetingimused.ee on Eesti suurim järelmaksu pakkumiste ja kaupmeeste maksetingimuste võrdlusportaal. Meie eesmärgiks on aidata tarbijatel ja väikeettevõtjatel orienteeruda järelmaksu ja liisingu pakkumiste keerulistes tingimustes ja hinnastamismudelites ning tuua iga toote kohta konkreetselt välja kes pakub nimetatud toodet kõige soodsama järelmaksuga (st. kõige madalam intress ja kõige väiksem kuumakse).

Me oleme teadlikult välja jätnud kõik lühiajalised kampaaniapakkumised (nädal või vähem) ning ainult lepingulistele klienditele mõeldud hinnad. Meie lehelt leiad ainult parimad pakkumised, mis kehtivad igaühele ega sõltu mõne teise kohustuse võtmisest. Kui järelmaksu pakkumisel kehtib 0% intress ainult esimestel kuudel, siis me oleme selle pakkumise lõpphinda sisse arvutanud ning kuvatav kuumakse ja intress on kogu perioodi keskmine võttes arvesse soodustusega perioodi.

Pea meeles: järelmaksuga ostes ei pruugi kõige madalam täishind või ajutine allahindlus tähendada, et Sa maksad antud toote eest kogu järelmaksuperioodi jooksul kõige väiksema summa.

Samsung Galaxy S23 128GB soodsaim järelmaksu pakkumine

Ära maksa oma soovitud toote eest üle ning ära nuuma enda rahaga pankade kasumeid. Järelmaksu pakkujad ja kaupmehed konkureerivad omavahel, et saada Sind oma kliendiks. Müüjad kauplevad järelmaksu pakkujatega, et saada enda juures pakutavale järelmaksule võimalikult häid tingimusi, mis võimaldab müüjatel rohkem oma kaupa müüa. Vali maksetingimused.ee abil enda soovitud tootele kõige soodsama järelmaksuga müüja ja krediidiandja kombinatsioon.

Mis on järelmaks?

Järelmaks annab võimaluse maksta vajalike toodete ja teenuste eest osade kaupa - nii ei pea tegema korraga suurt väljaminekut. Tõenäoliselt on paljud seisnud silmitsi olukorraga, kus mõni ese majapidamises on läinud katki ning sellele kiire asenduse leidmine on hädavajalik. Kui muidu võivad sellised ostud jääda raha puudumise taha, siis järelmaks pakub sellises olukorras kiiret lahendust.
Järelmaks võimaldab osta vajalikke esemeid nii, et nende eest ei pea korraga suurt rahasummat välja käima - maksta saab osade kaupa sõltuvalt järelmaksu pakkujast kuni 120 kuu jooksul igakuiste osamaksetena ning sissemakse kohustus enamikel pakkujatel puudub. Järelmaksu teenust võib kasutada mistahes vabalt valitud toote või teenuse eest tasumiseks, olgu selleks mobiiltelefon, sülearvuti, tolmuimeja või isegi auto.

Kuidas leida soodsaim järelmaks?

Eesti turul tegutseb juba üle 20 järelmaksu ja järelmaksu laadse teenuse pakkuja. Suurem pakkumine annab alati ostjale võimaluse valida enda jaoks kõige soodsam pakkumine. Kuidas leida soodsaim järelmaks ning mida tasuks võrdlemisel silmas pidada?
Kuna järelmaksu pakkujatel on tihtilugu erinevate kaupmeestega erinevad kokkulepped ning korraldatakse erinevaid sooduskampaaniaid, siis on võimatu välja valida ühte konkreetset pakkujat, kellel on kõige soodsam järelmaks. See tähendab, et Sa võid näiteks telefoni ostmisel saada kõige parema järelmaksu intressi pakkujalt A, aga arvuti ostmisel hoopis pakkujalt B, sest järelmaksuga ostmise kogukulu mõjutab nii toote alghind kaupmehe juures kui ka järelmaksu intress, mis kaupmehel on erinevate järelmaksu pakkujatega kokku lepitud. Samuti teevad kaupmehed ja järelmaksu pakkujad regulaarselt sooduskampaaniaid, sealhulgas ka 0 intressiga järelmaksu kampaaniaid.
Kuidas siis leida soodsaim järelmaks? See on väga lihtne. Otsi oma soovitud toode maksetingimused.ee lehelt üles ja vaata millise kaupmehe juurest ning millise järelmaksuga Sa selle konkreetse toote kõige väiksema kogukuluga kätte saad. Kogukulu saamiseks korruta makseperiood kuumakse suurusega.

Millele lisaks intressile tähelepanu pööra?

Nagu öeldud, on järelmaksu pakkumiste osas suur konkurents ning tihtilugu on intressimäärad järelmaksu pakkujatel üsna sarnased. Millele peaks lisaks intressile veel tähelepanu pöörama kui kuumaksete suurused on pakkumistel väga sarnased?
Kolm väga olulist faktorit, mis võivad ostja jaoks järelmaksu või ka laenu kogukulukust mõjutada ning millega järelmaksu pakkujad üritavad rohkem kasumist välja pigistada, on ennetähtaegne tagastamine, intressi arvestamise meetod ning kampaania ajal antud soodusintressi  kehtivuse tingimused. Ennetähtaegne tagastamine võib olla tasuta ja etteteatamisperioodita, tasuta juhul kui järgitakse etteteatamisperioodi ning tasuline. Intressi on võimalik arvutada kas ostusummalt või laenujäägilt ning soodusintress võib kehtida kogu perioodi, fikseeritud aja või lõppeda kohe kui tekib kasvõi 1-päevane viivitus kuumakse tasumisega.
Kokkuvõtteks võib öelda, et muidu võrdsete pakkumiste korral eelista sellist järelmaksu või laenu, millel on ilma etteteatamisperioodita tasuta ennetähtaegne tagastamine, intressi arvestatakse laenujäägilt ning soodusintress ei ole seotud muude tingimustega. Krediidi kulukuse määr on üks indikaator, mis aitab pakkumisi võrrelda, kuid see ei võta arvesse selliseid lisafaktoreid nagu ennetähtaegne tagastamine.

Kes saab järelmaksu taotleda?

Järelmaksu taotlemiseks peaks eraisikust taotleja vastama järgmistele tingimustele:
 • Olema Eesti kodanik või alaline elanik või omama elamisluba, mille kehtivus ei lõppe enne järelmaksu tagasimaksegraafikut
 • Olema täisealine
 • Omama regulaarset palgasissetulekut summas vähemalt 300€, mis laekub Eesti tegevusloaga panka (mitte Revolut, Paysera vms.)
 • Puuduvad aktiivsed maksehäired ja täitemenetlused
 • Igakuised laenumaksed koos taotletava järelmaksu tulevase kuumaksega ei tohi ületada 50% igakuisest sissetulekust
Järelmaksu saab taotleda ka ettevõttele, kuid selliseid järelmaksu pakkujaid on oluliselt vähem kui tarbijale järelmaksu pakkuvaid krediidiandjaid.

Järelmaks või tarbimislaen?

Kas soovitud toode või teenus soetada järelmaksuga või väikelaenuga? Kuna järelmaks on samasugune laenukohustus nagu tarbimislaen, siis võib ostjal tekkida tõsine dilemma kumba neist eelistada. Toome välja peamised erinevused järelmaksu ja tarbimislaenu puhul:
 • Järelmaks väljastatakse konkreetse toote ostmiseks, seega laenusumma vastab täpselt toote hinnale. Tarbimislaenu saab tavaliselt võtta 50€ või 100€ täpsusega, seega tuleb laenusumma kas pisut suurem või pisut väiksem kui toote ostuks vaja.
 • Järelmaks väljastatakse täpselt ostuhetkel ning intress hakkab jooksma siis, kui Sa saad kauba või teenuse kätte. Tarbimislaenu puhu võib olla vajalik esitada taotlus varem, et ostu hetkeks oleks raha kontol olemas.
 • Järelmaksu intress on üldjuhul väiksem, kuna tegemist on sihtotstarbelise laenuga ning kaupmeestel on äriline huvi kaubelda nende juures pakutava järelmaksu tingimusi ostjale soodsamaks, mis võimaldab neil rohkem müüa.
 • Üldjuhul on järelmaksul ka muidu paremad tingimused: pikemad makseperioodid ning tasuta ennetähtaegne tagastamine.
 • Kuna järelmaksu vormistamine toimub koos toote või teenuse ostu vormistamisega, siis käib see enamasti kiiremini ja mugavamalt kui eraldi väikelaenu pakkuja kodulehele navigeerimine ja seal taotluse vormistamine.
Kokkuvõtteks võib öelda, et enamikel juhtudel on järelmaksuga ostmine igas mõttes parem valik kui tarbimislaenu kasutamine. Erandiks võib olla ainult olukord, kus laenuandjal pakub kampaania korras soodustingimustel tarbimislaenu ning selle krediidi kulukuse määr on oluliselt madalam kui soovitud toote parima järelmaksupakkumise krediidi kulukuse määr maksetingimused.ee tooteotsingus.

Samsung Galaxy S23 128GB järelmaksuga ettevõttele

Enamus Eestis tegutsevaid järelmaksu pakkujaid teenindavad ainult eraisikuid, kuid esinevad ka mõned erandid. Ainult ettevõtetele pakub järelmaksu Hoovi. Hoovi järelmaksuga saab osta kas Hoovi partneriks olevas e-poes pangalingiga või ka kassas. Kui müüja ei ole Hoovi partner, siis on võimalik võtta kaubale ettemaksuarve ning laadida see üles Hoovi lehel, misjärel vormistatakse tellimusele järelmaks.